MULTIVIBRÁTORY MV

Průchozí tryskací zařízení Trowal THM.

MULTIVIBRÁTORY MV

Multivibrátory řady MV jsou neocenitelnými pomocníky při broušení vnějších i vnitřních povrchů u tvarově složitých a drahých obrobků v leteckém, chemickém a potravinářském průmyslu, v medicinální technice, ve slévárnách a kovárnách a v neposlední řadě při výrobě forem a nástrojů. Typová řada zahrnuje modely MV 21, MV 25 a MV 32 označené podle velikosti pracovního prostoru. U každého ze tří vysokootáčkových vibračních pohonů lze nastavit nezávisle na sobě provozní parametry a smysl otáčení motoru. Masa omílacích tělísek je tak cíleně pohybována vpřed pomocí extrémně malých amplitud kmitů. Obrobky se nepohybují „chaoticky“ v mase omílacích tělísek jako u klasických vibračních omílacích strojů, ale jsou upevněny mechanickým nebo elektromagnetickým upínacím přípravkem. Omílací tělíska obtékají a protékají i nejsložitější kontury obrobků a docilují rovnoměrného jemného výbrusu. Dokonce i vnitřní plochy otvorů o průměru 2 až 3 mm tak lze spolehlivě obrousit. Pomocí multivibrátorů MV je dosahováno reprodukovatelné kvality opracování povrchů s maximální hospodárností.

UNIVERZÁLNÍ A EFEKTIVNÍ

Kompaktní systém multivibračních omílacích zařízení Trowal MV je konstrukčně uzpůsoben pro až 24 hodinový plně automatický provoz. Velmi jemné a homogenní struktury povrchu je dosahováno působením speciálních omílacích tělísek a směsi vody a pomocných chemických látek (tzv. trowal compoundů), které jsou do pracovní nádoby kontinuálně přiváděny dávkovacím přístrojem.

OTESTUJTE NÁS

Pro splnění individuálních požadavků zákazníků a ověření účinnosti navrženého technologického postupu disponuje Walther Trowal vlastním technickým zázemím a testovací laboratoří. Zkušení odborníci doporučí optimální procesní média a provozní parametry navržených strojních zařízení a praktickými testy účinky procesu ověří.